کیف چرم مارک بوفالوی 500 ساله در ایران کشف شد

لازم به ذکر است که کیف چرم مارک بوفالو در مراقبت راحت، عملی، بادوام، بی تکلف است و همه کاره ترین گزینه برای انتخاب.

اگر بر سر تقدم مواد اختلافی وجود نداشته باشد، انواع چرم برای کیف رایج است. هر کدام از آنها طبقه بندی خاص خود را دارد. در چند فصل اخیر، پرسینگ ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

کیسه هایی که در آن مواد از ضایعات تولید چرم طبیعی ساخته شده است. با قیمتی بسیار ارزان تر از همتای اصلی هستند و در بازارها مورد تقاضا هستند.

این ماده که قادر به رقابت کامل در بازار کیف است، مزایای بسیاری دارد. یکی از آنها قدرت است.

کیف، اول از همه، عملکرد اصلی خود را انجام می دهد انتقال چیزهای ضروری، تنها پس از آن وضعیت یک چیز کوچک شیک و شیک است. برای این، ضخامت پوست 1.5-4 میلی متر انتخاب می شود.

چرم رطوبت را دفع می کند، که در هوای بارانی کمک می کند. ماندگاری آن بیش از یک فصل خود را به یاد می آورد. با توجه به این واقعیت که مد کیف ها بسیار کمتر از لباس ها تغییر می کند، یک اکسسوری شیک برای 3-5 سال مرتبط خواهد بود.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب نوع پوست است. محبوب ترین “کروم” است. از برش بالای پوست حیوان به دست می آید. کاملا بادوام است و رنگ آمیزی آن آسان است. به لطف فناوری های مدرن، چنین چرم کاملاً با چرم طبیعی رقابت می کند.

پیشرفت فن آوری باعث ایجاد روش های جدید پردازش و انواع مواد می شود. چرم مصنوعی از دیرباز جای خود را به چرم مصنوعی داده است. از نظر دوام، پایین تر است، اما از نظر هزینه مزیت دارد.

مواد طبیعی نجیب تر به نظر می رسند و به مدل ها وضعیت خاصی می بخشند. در حال حاضر نوع اصلی چرم برای تولید «کروم» است.

نوع دیگر چرم، پوست گوساله است. از مزایای آن استحکام و اندازه بزرگ است. پردازش مدرن به دستیابی به تنوع در بین رنگ ها کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما