کشف حوله استخری تاچ در خرابه های شهر سوخته حاشیه ساز شد

حوله نشان دهنده چیست؟ حوله استخری تاچ این نشان دهنده راحتی، تجمل، و مهمتر از همه، خود نوازش است، آن روزگاری که مردم حوله را فقط یک کالا می دانستند، مدت هاست گذشته است.

ما زمان زیادی را صرف پیروی از یک رژیم مراقبت از پوست می کنیم و برای مرطوب کردن پوست خود به اسپا و سالن ها می رویم، اما از همان حوله حمام روی صورت خود استفاده می کنیم.

این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که اکثر ما مرتکب می شویم.

به همین دلیل است که در این مقاله مزایای استفاده از حوله حمام و صورت جداگانه برای پوست و بهداشت شما ارائه شده است.

حتماً از خود می پرسید که چگونه حوله های مختلف را دسته بندی یا جدا کنید. البته یکی از فاکتورهای کلیدی اندازه است، اما تاثیرگذارترین عامل دفعات استفاده است.

علاوه بر این، قرار دادن حوله ها در سرویس بهداشتی استفاده از یک حوله خاص را نیز تعیین می کند.

همانطور که از نام آن پیداست، حوله های صورت، که به آن روکش نیز می گویند، حوله های کوچک مربعی با ابعاد کلی 13×13 اینچ هستند. هدف اصلی حوله صورت تمیز و خشک نگه داشتن صورت است.

مردم اغلب به اشتباه از پارچه های دستشویی به عنوان حوله آشپزخانه استفاده می کنند، که کاملاً اشتباه نیست اما بستگی به ترجیح دارد.

با این حال، حوله های صورت بخشی جدایی ناپذیر از روتین روزانه مراقبت از پوست شما هستند و به شما این امکان را می دهند که صورت خود را از آب، صابون، روغن های طبیعی و باقی مانده های محصولات پوستی تمیز و خشک کنید.

اگر نمی‌خواهید کثیفی، کثیفی و باکتری‌های سایر قسمت‌های بدنتان به صورتتان بچسبد، باید از یک حوله جداگانه برای تمیز کردن صورتتان استفاده کنید.

علاوه بر این، پوست صورت نسبتاً حساس‌تر و ظریف‌تر از سایر اعضای بدن است. به همین دلیل است که انتخاب یک حوله صورت راحت و نرم ضروری است.

برای شما خوش شانس است، می توانید حوله های صورت از ترکیب نخ ها و پارچه های مختلف، مانند پنبه 100 درصد ارگانیک، پنبه مصری و ترکی، مخلوط بامبو، میکروفیبر و بسیاری دیگر را پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما