پرطرفدارترین نامه ها در طول تاریخ کدامند

نامه نویسی مانند نوشتن نامه اداری به مدیر مدرسه یک مهارت ضروری است: علیرغم رواج ایمیل ها و پیامک ها، هرکسی مجبور است در مقطعی نامه بنویسد.

نامه‌های شکایت، درخواست‌های شغلی، نامه‌های تشکر، نامه‌های درخواست تغییرات یا ارائه پیشنهاد – این فهرست همچنان ادامه دارد.

تشویق کودکان به نوشتن نامه از سنین پایین مهارت‌های ارتباطی، اجتماعی و دست‌نویسی آن‌ها را بهبود می‌بخشد و به آن‌ها می‌آموزد که درباره نوشتن و ساختار نامه‌ها بدانند.

نامه نگاری را می توان در برنامه درسی مدرسه گنجاند. بازدید از موزه‌ها یا مزارع، نامه‌های سپاسگزاری را به همراه دارد، برای مثال تماس با مدارس کشورهای دیگر و تبادل نامه‌ها، پیوندهای جغرافیایی.

نوشتن نامه های خیالی برای افراد تاریخی می تواند درک یک دوره یا موضوع تاریخی را تشویق کند. نوشتن نامه مهارت‌های اجتماعی خوب، یادگیری تشکر کردن و درخواست مودبانه اطلاعات را تشویق می‌کند.

این امر رفتارهای خوب را تشویق می کند، به خصوص نوشتن نامه های تشکر.


دوستان قلم همیشه محبوب هستند و بینش هایی را در مورد زندگی کودکان دیگر، به ویژه در خارج از کشور ارائه می دهند.

جدا از الزامات برنامه درسی، از شما خواسته می شود نامه بنویسید، وظیفه ای است که برای کودکان جذاب خواهد بود. لذت محض ارسال و دریافت نامه برای هر کودکی جذاب است.

چیز خاصی در مورد گذاشتن نامه ها در صندوق پستی و سپس تحویل نامه ها توسط پستچی وجود دارد.

تمبرهای رنگارنگ، دیدن نام خود روی پاکت و دانستن اینکه داخل آن نامه ای است که مدت ها در انتظار آن از طرف یکی از دوستان یا یکی از اعضای خانواده است.

این نشان می دهد که کسی اهمیت می دهد و وقت گذاشته تا بنشیند و به شما فکر کند.

نامه های دست نویس جذابیت خاص خود را دارند. می توانید زمانی را برای فکر کردن به آنچه می خواهید بگویید اختصاص دهید. می توانید نامه ها را برای خواندن دوباره و دوباره نگه دارید.

می توانید دست خط را تحسین کنید. رویاها و افکار را به اشتراک بگذارید پاسخ از طریق نامه با فوریت یک پیام متنی یا ایمیل بسیار متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما