پتوی دو نفره سربازی که می توان به عنوان پتوی شب نما نوزاد استفاده کرد

آیا تا به حال با تمام قوانین مربوط به محصولات نوزادان و همچنین پتو بافتنی نوزاد فکر کرده اید؟

بسیاری از ما پتوهایی داریم که توسط بستگان عزیزمان بافته یا دوخته شده است که در طول زندگی از آن ها نگهداری می کنیم، و قطعاً یکی از بهترین هدایای کودک در هر حمام نوزاد است.

اگرچه این هدایا یادگاری هایی از دوره هایی از زندگی ما مانند سربازی و پتو سربازی هستند و از محبوبیت زیادی نیز برخوردارند، اما اشیای نرم تر مانند رختخواب توسط دانشمندان با افزایش خطر مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) در ماه های اولیه کودک شما مرتبط شده است.

خبر خوب این است که همه آن هدایای دست ساز هدر نرفتند و هدایای شما هم هدر نرفت. اگر می‌پرسید، “چه زمانی کودک من می‌تواند با پتو بخوابد؟” به خواندن ادامه دهید  ما به این و برخی نکات ایمنی دیگر خواهیم پرداخت.

در دوران بارداری، احتمالاً خواب دیده اید که کودک خود را در هر شب بغل کنید.

در حالی که یک روال آرام بخش قبل از خواب مهم است، ممکن است مجبور باشید تا اولین سالگرد تولد نوزادتان منتظر بمانید تا روکش ها را بالا بکشید.

طبق گفته آکادمی اطفال آمریکا (AAP)، هیچ نوع تختی نباید در جایی که کودک شما بخوابد وجود داشته باشد.

این دستورالعمل‌ها مبتنی بر تحقیقاتی هستند که نشان می‌دهد اشیاء نرم در محل خواب کودک شما می‌توانند منجر به خفگی، خفگی و افزایش خطر ابتلا به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) شوند.

ما انواع مختلفی از پتو داریم که بسیار مورد توجه قرار گرفته است مانند پتو شب نما که در طرح های جذابی ارائه می شوند.

هنگامی که کودک شما بیش از یک سال تمام شد، می توانید یک پتو به او معرفی کنید، اما همچنان بهتر است در مورد ایمنی فکر کنید. برای شروع چیزی کوچک، سبک و قابل تنفس انتخاب کنید.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه زمانی نوزادان می توانند از پتو گلبافت دو نفره به جا پتو های کوچک استفاده کنند؟ یا حتی می توانند استفاده از پتو را شروع کنند؟ مدتی بعد از اولین سالگرد تولد فرزندتان، می توانید به معرفی یک پتو فکر کنید.

به خاطر داشته باشید که پتوهای بزرگ و ضخیم و همچنین پتوهای دارای روبان و رشته هنوز هم خطر کمی دارند. بچه‌های کوچک هنگام خواب زیاد حرکت می‌کنند، بنابراین یکی از امن‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در دوران نوپا، کیسه خواب است.

  • منابع:
    1. When can your baby sleep with a blanket? Our 7 safety tips
  • تبلیغات:
  1. یکی از بازی فکری دخترانه برای دختران 5 ساله و بزرگتر
  2. گرده افشانی فلفل دلمه ای شیرین ماده
  3. راز شگفت انگیز در مورد جانوران!
  4. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما