پارچه فروشی کتان صورتی در سایز های متنوع

پارچه کتان صورتی نوعی از پارچه است که با نخ صورتی بافته می شود. در حقیقت برای دوخت پارچه کتان این مراحل را انجام می دهند، ابتدا الیاف کتان را با دستگاه های ریسنده نخ به شکل نخ در می آورند سپس با رنگ های متنوعی آنها را رنگ آمیزی می کنند، که با نخ های به دست آمده با استفاده از دستگاه های مخصوص و مدرن انواع پارچه های کتان با رنگ های متنوع و زیبا بافته می شوند و برای فروش به سایر نمایندگی های فروش پارچه در سراسر کشور ارسال می شوند.

پارچه فروشی کتان صورتی در سایز های متنوع

تفاوت انواع پارچه کتان

تفاوت انواع پارچه کتان انواع پارچه بنگال که در کشور تولید می شوند و در بازار موجود هستند دارای تفاوت هایی با هم هستند به عنوان مثال پارچه کتان کش نوعی پارچه کتانی است که با نخ های کشی بافته می شود و بیشتر برای دوخت پوشاک به کار گرفته می شود و مقاومت بالایی دارند، پارچه جین نیز نوعی از پارچه کتان می باشد که بسیار ضخیم است و برای دوخت البسه ای مناسب است که خیلی مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی انواع پارچه مبلی به دو صورت کلفت و نازک تولید می شوند که هر کدام برای تولید محصولات خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از پارچه های کتانی در زمینه های متفاوتی همچون دوخت پوشاک مانند شلوار و مانتو، انواع رومیزی، انواع دستمال، جلد مبلمان و کوسن، انواعی از پرده ها و موارد فراوان دیگری استفاده می شود. انواع پارچه کتان به لحاظ اینکه از الیاف طبیعی تولید می شوند دارای ویژگی های خیلی خوبی هستند که باعث شده است به عنوان یکی از انواع پارچه های با کیفیت و مقاوم در بین مردم شناخته شوند و همواره بر تعداد مشتریان آن افزوده شود. استفاده از لباس های دوخته شده از پارچه های کتان محدودیت زمانی ندارد یعنی می توان هم در فصول گرم و هم سرد سال از آنها استفاده کرد.

عمده فروشی پارچه کتان صورتی درجه یک

عمده فروشی پارچه کتان صورتی درجه یک در سراسر کشور ما عمده فروشی های پارچه کشمیر درجه یک وجود دارند که پارچه های خود را از تولیدکنندگان معتبر بافت پارچه خریداری می کنند. فروش پارچه کتان صورتی به دلیل علاقه بیش از حد خانم ها به این رنگ زیبا زیادتر است. قیمت پارچه کتان صورتی به صورت عمده خیلی مناسب و به صرفه تر می باشد. پارچه کتان یکی از انواع پارچه های گران قیمت و پرطرفدار می باشد و خرید آن سوی عمده فروشی های پارچه انجام می شود. این مراکز عمده فروش مسلما اجناس را با قیمت مصوب و مناسبی عرضه می کنند به همین دلیل مراجعه به این مراکز بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما