پادری گلیم سنتی در یکی از غارهای کوه سالم پیدا شد

HSE گزارش می دهد که لغزش ها شایع ترین نوع حادثه برای افراد جامعه است، آنها توصیه می کنند از آلوده شدن کف به عنوان اولین اقدام جلوگیری شود.

تشک ورودی یا در واقع همان پادری گلیم سنتی که به درستی مشخص و نصب شده است برای حذف آلودگی و رطوبت اضافی از کفش ها و ترافیک چرخ کار می کند.

تشک ورودی یک سطح پیاده روی ایمن برای جلوگیری از لغزش و سقوط فراهم می کند. این یک الزام قانونی است که ورودی ها در دسترس و ایمن برای همه باشد.

تشک ورودی با خراش دادن آلاینده های کفش و ترافیک چرخ دار از ورود رطوبت خارجی و زباله به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

تشک آلاینده ها را جمع آوری کرده و از انتقال آنها به کف داخلی ساختمان جلوگیری می کند.

یک سیستم زون بندی تشک ورودی برای تمیز کردن و محافظت بهینه توصیه می شود، به “نکاتی برای اولین خریداران تشک ورودی” ما مراجعه کنید.

به عنوان یک نتیجه موثر در به دام انداختن کثیفی های تشک ورودی، کفش تمیزتر خواهد شد و کفپوش داخلی به تمیز کردن و نگهداری کمتری نیاز دارد و هزینه های کلی را کاهش می دهد.

هنگام راه رفتن افراد، حداقل حدود شش قدم طول می کشد تا رطوبت و زباله های کفش را پاک کنید.

توجه به این نکته مهم است که هر چه میزان پایش بیشتر باشد، تشک ورودی باید طولانی‌تر باشد تا از ورود آلاینده‌ها به داخل ساختمان جلوگیری شود.

یک ورودی به خوبی نگهداری شده، تمیز، مرتب و متناسب با نام تجاری شما، قطعاً امتیازی را برای بازدیدکنندگان شما به ارمغان می آورد، همانطور که همه ما می دانیم که “تأثیر اول مهم است”.

تشک ورودی باید کاربردی و همچنین از نظر زیبایی شناسی باشد تا موثر باشد.

ما می‌توانیم طیف گسترده‌ای از گزینه‌های تشک ورودی را از نظر پرداخت، سبک و رنگ ارائه دهیم، برخی از آخرین مطالعات موردی ما را ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما