گونی پلاستیکی رولی که مردی توانست با آن زورگیری کند

این یک واقعیت است که یک گونی پلاستیکی رولی حصیری خوب جزء اصلی تابستان است.

چه به یک جزیره گرمسیری بروید یا فقط به سمت بازار کشاورزان محلی خود دویدید، هیچ همراهی بهتر از یک کیسه نی وجود ندارد.

این کیسه‌ها که اغلب از نی، رافیا یا حصیری ساخته می‌شوند، دهه‌هاست که وجود دارند.

جین بیرکین، خواننده فرانسوی، در طول دهه 1960 سبدهای حصیری می‌کشید و کیسه‌های حصیری را به یک پای ثابت تابستانی تبدیل می‌کردند.

ویکتوریا باربارا استایلیست به InStyle می گوید که همه اینها به لطف تطبیق پذیری کیف است. او توضیح داد: «اگر بیرکین بتواند یک لباس کوکتل مشکی و طلایی درخشان در یک جشن کن با یک کیف حصیری در یک بازو و یک خرما تاکسیدو پوش در دست دیگر بپوشد، همه چیز درست می شود.

اگرچه فرضیه کیف های حصیری کلاسیک در طول سال ها ثابت مانده است، سبک های موجود اکنون کمی سرگرم کننده تر و کاربردی تر هستند (به این فکر کنید: رنگ های روشن، طرح های خلاقانه و جزئیات کاربردی).

تعداد زیادی کیسه حصیری در آنجا وجود دارد – از خریداران سطلی شکل گرفته تا لباس های بزرگ – بنابراین بافتن بین گزینه ها می تواند کمی مشکل باشد.

برای کمک به شما، با صاحب سبک ها و سردبیران همکار صحبت کردم، و همچنین از تجربه دست اول خودم برای تهیه لیستی از بهترین کیسه های نی استفاده کردم.

از آنجایی که je ne sais quoi دخترانه باحال Birkin را به نمایش می‌گذارد، کتانی بازار دسته چرم زمین باید در بالای لیست شما قرار گیرد.

در اینجا بهترین کیسه های نی وجود دارد که می توانید در تمام ماجراهای تابستانی خود با خود ببرید.

آنچه ما دوست داریم: ساخته شده با برگ خرمای مراکشی پایدار، این کیف یک انتخاب آگاهانه از محیط زیست است.

چه چیزی را دوست نداریم: اگر کیف خیس شود ممکن است بدشکل شود.

البته، کیف حصیری ایده‌آل ظاهری ماندگار خواهد داشت و تا سال‌ها دوام می‌آورد، حتی در صورت فرسودگی و پارگی استاندارد. استایلیست بریتانی دیگو به ما می‌گوید هنگام انتخاب کیف حصیری روی دوخت و بندها تمرکز کنیم.

او می‌گوید: «شما می‌خواهید متریال بالا را هدف بگیرید، نه فقط برای کاربردی بودن و عملکرد، بلکه برای ظاهری شیک که در برابر آزمون زمان مقاومت می‌کند. و این کالای بازار از Terrain همه آن جعبه ها را بررسی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما