مرجع خرید پارچه کتان عمده در تهران

پارچه پلی استر چیست؟ بهترین مرجع خرید پارچه کتان عمده کجاست؟ در میان بسیاری از پارچه های مختلف در تمامی دنیا، پارچه کتان یکی از بهترین بافت های باکیفیت و پرکاربرد در این زمینه است که برای تعداد بسیاری از صنعت های مد و لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد، این پارچه انواع مختلفی نیز دارد. در این مقاله سعی داریم تا اطلاعات مفیدی را در رابطه با پارچه کتان در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

مرجع خرید پارچه کتان عمده در تهران

آنچه باید در مورد انواع پارچه کتان بدانید

آنچه باید در مورد انواع پارچه کتان بدانید به طور کلی، پارچه کتان از گیاه کتان یا بزرگ تهیه می‌شود. این پارچه دارای الیاف گیاهی می‌باشد و بسیار خنک است. پارچه کتان از زمان های دور و قدیمی در پارچه بافی و همچنین در صنایع دیگر استفاده می‌شده است. پارچه کتان دارای قابلیت های بسیاری است که آن تبدیل به یکی از بهترین الیاف های موجود در زمینه پارچه ها تبدیل کرده است. قابلیت جذب بالای آب یکی از بهترین مزیت های استفاده این محصول است.

انواع پارچه کتان برای موارد بسیاری استفاده می‌شود که مثال هایی از این موارد عبارتند از:

 • پیش بند
 • دستمال
 • حوله
 • رومیزی
 • کوسن و روکش های صندلی
 • پرده
 • کاور لباس

انواع پارچه جین قابل استفاده در صنعت های مد و لباس هستند که برای استفاده در انواع مانتو، شلوار، پیراهن، و حتی لباس راحتی بسیار مناسب و پرطرفدار است. تاریخچه پارچه کتان به 36 هزار سال قبل برمی‌گردد که برای اولین بار در گرجستان کشف شده و بعد از آن سوئیس دومین منطقه ای بود که پارچه کتان را 8 هزار سال قبل کشف کرد. پارچه کتان از پنبه تهیه می‌شود و دارای مزیت های بسیاری است و این مزیت ها عبارتند از:

 1. راحت برای تمیز کردن
 2. خنک
 3. انعطاف پذیر
 4. متغیر در ضخامت و نازکی
 5. درخشان و زیبا
 6. سبک
 7. از بین بردن عمیق ترین چین و چروک ها با اتو

بنابراین، اگر می‌خواهید پارچه ای را برای مصارف متعدد خود تهیه نمایید، پارچه کتان گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب می‌باشد. این پارچه به دلیل داشتن خصوصیات ذکر شده و همچنین قیمت های مناسب مورد توجه بسیاری از خریداران پارچه قرار گرفته است. امروزه استفاده از پارچه های کتان برای صنعت مد و لباس از توجه زیادی برخوردار است و مشتریان علاقه زیادی به تهیه لباس های خنک کتانی برای فصل های گرم سال دارند.

خریداران پارچه کتان عمده در کشور

خریداران پارچه کتان عمده در کشور مشتریان و خریداران پارچه مبلی در انواع و کیفیت های مختلف می‌توانند محصول مورد نظر خود را با قیمت های بسیار پایین تر و حتی زیرقیمت بازارهای مشابه تهیه کنند. عمده این محصولات می‌تواند برای مصارف متعددی مورد استفاده قرار گیرد. خریداران عمده معمولا به دنبال تهیه کیفیت های مختلف و همچنین سطح قیمت های متنوع هستند تا بتوانند در کنار خرید مطمئن از درصد تخفیف های زیادی نیز بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما