لوله پلی اتیلن فاضلابی پلیران و ماجرای دعوای وحشتناکی که در یک کارخانه اتفاق افتاد

لوله پلی اتیلن فاضلابی پلیران هنگام نصب سیستم زهکشی از لوله های PVC فاضلاب برای فاضلاب خارجی و همچنین لوله های HDPE استفاده می شود.

از بسیاری جهات مشابه در ویژگی های فنی و فنی خود، این محصولات هنوز دارای تعدادی تفاوت قابل توجه هستند که بر سهولت نصب و عملکرد بعدی سیستم فاضلاب تأثیر می گذارد.

ما در مورد خواص مواد پلیمری برای تولید لوله صحبت خواهیم کرد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نوع لوله را انتخاب کنید تا نصب آن زمان کمتر و سریعتر باشد.

بر اساس توصیه ما، می توانید به راحتی محصولاتی را برای نصب شبکه های فاضلاب خارجی انتخاب کنید.

از آنجایی که ساخت یک سیستم فاضلاب خارجی نیاز به تلاش زیادی دارد و عمر مفید آن به طور مستقیم به پایداری عناصر شبکه در برابر شرایط نامطلوب بستگی دارد، حاشیه ایمنی مناسبی در تولید لوله های فاضلاب ایجاد می شود: مقاومت بیشتر در برابر نوسانات دما. ، به فشار خاک

مواد. برای فاضلاب خارجی از لوله های ساخته شده از مواد بادوام استفاده می شود که می توانند نه تنها در برابر محیط تهاجمی فاضلاب، بلکه همچنین افت دما و بارهای مکانیکی مقاومت کنند. خواص این مواد مهمترین معیار در انتخاب نوع لوله می باشد.

ضخامت دیوار. با توجه به فشاری که یک گلوله خاک است و همچنین محل قرار گرفتن برخی از انواع خاک ها در فصل زمستان، ضخامت دیواره لوله برای خط خارجی باید 1.5 برابر بیشتر از داخل باشد.

طرح. استحکام لوله، مقاومت در برابر تغییر شکل و روش نصب سیستم به این پارامتر بستگی دارد.

لوله ها برای استفاده در فضای باز به رنگ نارنجی رنگ می شوند. این به تشخیص آسان تر آنها در هنگام تعمیر سیستم زهکشی یا سایر کارهای خاکی کمک می کند و به جلوگیری از آسیب کمک می کند.

انتخاب لوله برای شبکه فاضلاب خارجی یک کار مسئولیتی است، زیرا کار نصب پرهزینه و زمان بر است و هر چه طول عمر لوله ها بیشتر باشد، بهتر است.

هنگام طراحی یک سیستم فاضلاب، باید عوامل زیادی را در نظر گرفت – شرایط موجود در سایت، ویژگی های سیستم فاضلاب، انواع مختلف لوله ها و خواص موادی که از آنها ساخته شده اند.

هنگام انتخاب و خرید لوله های فاضلاب، بهتر است در کیفیت آنها صرفه جویی نکنید، ویژگی های محصولات و پارامترهای عملیاتی را مطالعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما