لامپ ال ای دی هالوژن و واژگونی مرگبار کامیون حمل آن

انواع مختلفی از سبک های مختلف لامپ ال ای دی هالوژن برای طراحی فضای داخلی وجود دارد. در مورد انواع مختلف لامپ ها، از جمله سبک های مختلف و منابع نور، اطلاعات کسب کنید.

کوری دیمن جنکینز طراحی داخلی را آموزش می دهد؛ لامپ چیست؟
لامپ وسیله‌ای است که از منبع تغذیه برای انتشار نور استفاده می‌کند.

لامپ ها معمولا دارای پوشش یا آباژوری هستند که به پخش نور و تعدیل شدت آن کمک می کند. در یک فضای داخلی، لامپ ها می توانند به تعریف یک فضا کمک کنند، هم از نظر کاربرد عملی و هم از نظر زیبایی شناسی کلی.

لامپ ها از یک ساختار بیرونی و منبع نور یا لامپ تشکیل شده اند. در برخی زمینه های حرفه ای، خود لامپ به عنوان “لامپ” شناخته می شود.

ساختار بیرونی، که به عنوان «لوازم نور» شناخته می‌شود، معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شود که روی یک سطح قرار گیرد – کف، میز، میز انتهایی یا متصل به دیوار یا سقف.

5 نوع لامپ: انواع مختلفی از لامپ ها برای انتخاب وجود دارد. اینها را می توان تقریباً بر اساس محل نصب آنها در یک فضای داخلی (یا خارجی) طبقه بندی کرد:

1. چراغ های کف: چراغ های کف به گونه ای طراحی شده اند که روی زمین قرار بگیرند. آنها می توانند ساده و ظریف باشند، مانند یک طراحی مدرن که از یک ستون باریک برای پشتیبانی از منبع نور و سایه استفاده می کند، یا پیچیده تر، مانند یک طرح چند پا که شبیه یک سه پایه یا یک مجسمه است.

لامپ های طبقه همه کاره هستند و برای ایستادن نیازی به سطح مرتفع ندارند. بسته به سایه، آنها می توانند نور را همزمان به سمت بالا، پایین یا در هر دو جهت روشن کنند.

می توانید به راحتی اجازه دهید این نوع لامپ حواس شما را پرت کند یا محیط کار شما را مختل کند. با یک لامپ ساده و کاربردی، همراه با یک میز کار نامرتب، بهره وری شما مطمئناً افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما