قیمت پارچه جین ضخیم بصورت طاقه ای

پارچه جین از انواعی از پارچه فیلتراسیون است. این پارچه ها از انواع ضخیم کتان هستند. از پارچه جین ضخیم در گذشته به عنوان پارچه بادبانی در قایق و کشتی استفاده می کردند. پارچه جین در تولیدات پوشاک مختلف خانم ها و آقایان و حتی کودکان کاربرد دارد.
قیمت پارچه جین ضخیم بصورت طاقه ای

نحوه تهیه انواع پارچه جین

نحوه تهیه انواع پارچه جین انواع پارچه جین از کتان تهیه می شود و تهیه این پارچه ها در کارخانه های تولید پارچه از گیاهان کتان است و ساقه این گیاه را استفاده می کنند.برای اینکه این پارچه ها کمتر چروک شوند در آن ها از پنبه استفاده می شود.اولین مرحله تولید این نوع پارچه تهیه مواد خام آن است و بعد از تهیه مواد خام آن ها را در تولیدی ها و انجام فرایند های گوناگون به پارچه تبدیل می کنند.این نخ های تولید شده برای تهیه پارچه جین دارای بافتی پیچیده هستند و یک رشته ای از پود در آن قرار دارد.این مدل از بافت پارچه سطحی مورب و جناغی در سطح پارچه ایجاد می کند.

علت رنگ آبی جین برای چیست؟علت اینکه این شلوار ها عموما به رنگ آبی هستند این است که رنگ آبی با تغییرات شیمیایی به درون الیاف پارچه نفوذ نمی کنند.بیشتر رنگ های دیگر با حرارت به درون الیاف نفوذ می کنند. پارچه ژرسه یک پارچه پنبه ای و زبر است که از قدیم در تولید لباس های سرهمی و شلوار و لباس های جین کاربرد دارد.پارچه جین همچنین در پارچه های اثاثیه و پرده ها نیز می تواند کاربرد داشته باشد.پارچه جین از پنبه است و این باعث لطافت این پارچه شده است.

یکی از ویژگی های پارچه جین که آن را از کتان متمایز کرده رنگ آبی آن است.دوام پارچه جین بسیار بالا است و به راحتی ساییده و خراب نمی شود.همچنین این پارچه به راحتی چروک نمی شود و حتی شما می توانید با حرارت بالا آن را اتو کنید. پارچه ماشته وقتی نو است بسیار زبر و خشک است اما به مرور زمان نرم می شود.برای تولید جین باکیفیت حتما باید مواد اولیه و شرایط بهینه باشد.نخ ابریشم نیز در تولید پارچه جین به کار رفته است.

تحویل به موقع پارچه جین ضخیم

تحویل به موقع پارچه جین ضخیم تحویل پارچه جین در انواع مختلفی از تولیدی ها به موقع صورت می گیرد.پارچه جین تولید شده عمدتا توسط تولیدی های لباس جین و یا پارچه فروشی ها خریداری می شود.برای خرید پارچه جین شما می توانید به ما اعتماد کنید و از کیفیت بالای این پارچه ها بهره ببرید. قیمت پارچه اسپان با توجه به کیفیت های متفاوت آن ها نیز متفاوت است و این پارچه ها در تمام رنج های قیمت وجود دارند.ضخامت این پارچه در انواع مختلفی وجود دارد.امروزه استفاده از پارچه جین افزایش یافته و تولیدات آن نیز زیاد شده است.تولیدی های پارچه جین تولید این پارچه را جزو تولیدات اصلی خود قرار داده و نیاز کشور را برطرف می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما