قیمت پارچه جین ایرانی چقدر است؟

خریداران عمده و خرده در داخل کشور در هنگام تهیه این محصول عموما با سوال “قیمت پارچه جین ایرانی چقدر است” مواجه می شوند. قیمت برندهای ایرانی بسیار مناسب تر از قیمت محصول با برند خارجی بوده و همین امر استقبال ویژه‌ای را در بازار داخلی منجر شده است. ناگفته نماند با توجه به قیمت عالی این محصول، می توان کیفیت مناسبی از ان را نیز انتظار داشت.

قیمت پارچه جین ایرانی چقدر است؟

مزایای پارچه جین تولید داخل

مزایای پارچه جین تولید داخل

پارچه جین امروزه در داخل کشور توسط تولید کنندگان بسیاری تولید و به بازار ارائه می گردد. بیشتر مصرف کنندگان پوشاک جین عموما از انواع این محصول در رنگ ها و ضخامت های گوناگون آن بهره می برند.

از مزایای پارچه جین تولید داخل می توان به استحکام بالای آن در برابر کشسانی و اصطکاک اشاره کرد. رنگ این محصول ثابت بوده و همین امر منجر می شود تا بتوان از مواد شوینده مختلفی به غیر از سفید کننده برای شستشوی پوشاک جین استفاده نمود. در داخل کشور پارچه جین کشسان و غیر کشسان تولید می شود که هر دو نوع مورد استفاده در تولید انواع شلوار، بلوز و کاپشن جین قرار گرفته است.

پارچه جین با ضخامت بالا می تواند در انواع مدل های سنگ شور شده مورد استفاده قرار بگیرد چرا که دوام بالایی را برای قرار گرفتن در مراحل مختلف سنگ شور کردن لباس دارد.

کشور های خریدار پارچه جین ایرانی

کشور های خریدار پارچه جین ایرانی

این محصول در تولید انواع لباس های مردانه و زنانه به کار می رود. پارچه جین عموما به صورت عمده و به صورت طاقه کامل توسط تولید کنندگان انواع پوشاک خریداری می گردد.

کشورهای خریدار پارچه جین ایرانی عموما در طول سال بر میزان سفارشات خود افزوده‌اند‌. استفاده از پارچه جین ایرانی و مشاهده کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، وارد کنندگان در کشورهای مزبور را بر آن داشته است تا به صورت عمده از انواع جین ایرانی در تولید پوشاک جین کشور خود بهره برند‌.

اغلب تولید کنندگان این محصول با برند معتبر ایرانی محصولات خود را در انواع گوناگون به کشورهای همسایه نظیر ترکیه و عراق صادر می نمایند. تولید پارچه جین صادراتی در تولیدی های مذکور توسط دستگاه های تمام اتوماتیک پیشرفته روز دنیا انجام گردیده و توسط نیروی انسانی زبده کاملا تحت نظارت قرار می گیرد.

این محصول به علت داشتن مدل های مختلف و رنگ بندی گوناگون، قیمت های مختلفی را دارا می باشد. خریداران عمده این محصول می توانند با توجه به شرایط خود، پارچه جین را به صورت آنلاین یا حضوری خریداری نموده و در مکان مورد نظر تحویل بگیرند. خریداران عمده با تهیه حجم بیشتری از این محصول، از قیمت های تولیدی آن ها نهایت استفاده را می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما