قیمت هر متر پارچه جین ترک در بازار

از پارچه پلی استر ترک در تولید انواع شلوار، مانتو، تونیک و … استفاده می شود. در بازار قیمت هر متر از این پارچه ها با توجه به نوع و درجه کیفی آنها تعیین می شود. آیا می دانید تفاوت پارچه جین ترک از نظر کیفیت نسبت به دیگر نمونه ها چیست و چرا تقاضا برای خرید آن بیشتر است؟ در این مرکز بهترین انواع پارچه های جین عرضه می شود که به معرفی آنها می پردازیم.قیمت هر متر پارچه جین ترک در بازار

تفاوت کیفیت پارچه جین ترک

تفاوت کیفیت پارچه جین ترک جین به پارچه های گفته می شود که در تولید آنها از نخ های کتانی و پنبه ای استفاده می کنند. ضخامت این پارچه ها، تنوع رنگ و کیفیت ماندگاری آنها موجب شده از دیرباز تا به امروز جزء پرطرفدارترین ها در صنعت مد و فشن باشد.
امروزه تنوع پارچه جین بسیار زیاد بوده و کشورهای زیادی در زمینه تولید ارقام خام این محصول فعالیت دارند. یکی از بهترین و باکیفیت ترین آنها پارچه جین ترک است. شهر قیصریه ترکیه را به عنوان پایتخت پارچه جین می شناسند. هم مرز بودن این کشور با ایران موجب شده تا سالانه هزاران متر از انواع این محصولات به کشور وارد شود.

کیفیت پارچه کتان ترک می تواند بر اساس مواد اولیه تولید و شیوه رنگ آمیزی آنها متفاوت باشد. بهترین نوع شلوار جین ترک ارقامی هستند که از نخ های صد در صد طبیعی پنبه تهیه می شوند. عمر مفید بالا در کنار رنگ پذیری عالی و خوش دوخت بودن سه ویژگی بارز این محصولات به شمار می روند.

عمده فروشی پارچه جین ترک اعلا

عمده فروشی پارچه جین ترک اعلاپارچه جین ترک اعلا تنها محدود به مدل های بافته شده از پنبه نیستند. امروزه به واسطه وجود مواد اولیه صنعتی و مصنوعی انواع پارچه ها با درجه کیفی بالا تولید و عرضه می شوند. برخی از بهترین انواع پارچه جین موجود در این مرکز که به قیمت عمده فروشی عرضه می شوند عبارتند از:

  • پارچه جین خام: محصولی که بعد از تولید و رنگ آمیزی شسته نمی شود و از الیاف کتانی تولید می شود.
  • پارچه جین کشی: ترکیبی از الیاف طبیعی پنبه و مصنوعی پلی استر است. برای دوخته انواع شلوار و مانتو مناسب می باشد.
  • پارچه جین پنبه ای: بهترین و باکیفیت مدل موجود در بازار که با الیاف طبیعی تولید شده است.
  • پارچه جین سنگشور شده: به پارچه ای می گویند که در قسمت ضد آب پارچه سنگ شور می شوند.

عمده فروشی پارچه مبلی اعلا به صورت آنلاین و غیر حضوری عرضه کننده جدیدترین مدل های وارد شده از ترکیه می باشد. تنوع طرح و مدل، قیمت های رقابتی و امکان مقایسه محصولات از جمله مزیت خرید اینترنتی این پارچه ها به شمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما