قیمت طاقه ای پارچه جین کاغذی در بازار تهران

پارچه دورس کاغذی به صورت طاقه ای در بازار تهران به فروش می رسد. جین کاغذی از جمله پارچه های پرمصرف در بازار است. علت آن مزایایی است که نسبت به انواع دیگر پارچه ها دارد. به طور کلی پارچه های جین محبوبیت زیادی دارند و از قدیمی ترین نوع پارچه هایی است که تولید شده اند. پارچه جین همچنین انواع مختلفی دارد که جین کاغذی یکی از نمونه های پرفروش آن است. جین کاغذی بافت ظریفی دارد و برای دوخت انواع شلوار زنانه و مردانه، مانتوهای زنانه و بچه گانه مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت طاقه ای پارچه جین کاغذی در بازار تهران

آشنایی با جنس پارچه جین کاغذی

آشنایی با جنس پارچه جین کاغذی

آشنایی با جنس پارچه ترمه کاغذی به خریدار کمک می کند تا در زمان خرید بهترین نوع آن را انتخاب نماید. پارچه جین که در ایران به نام لی هم شناخته می شود، انواع مختلفی دارد. این نوع پارچه دوام بسیار بالایی دارد و برای دوخت انواع لباس های زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. ظاهر زیبا و جذابیت بصری این نوع پارچه ها سبب شده است طرفداران زیادی داشته باشد.

از معروفترین جنس های پارچه جین می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • جین کاغذی
  • جین کشی و غیر کشی
  • جین پنبه ای
  • جین نخی

در بافت انواع پارچه های جین پود از زیر دو تار یا بیشتر عبور می کند. در دنیای مد استفاده از پارچه های جین کاغذی برای دوخت و دوز انواع لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه استفاده می شود. جنس این پارچه به گونه ای است که بسیار خنک بوده و می توان آن را به عنوان پوشش در فصول گرم سال استفاده کرد.

فروش پارچه جین کاغذی عمده

فروش پارچه جین کاغذی عمده

فروش پارچه لوردراپه کاغذی به صورت عمده و معمولا به صورت طاقه ای انجام می شود. تنوع طرح و سبکی این پارچه سبب شده است در میان انواع پارچه های موجود در بازار فروش بیشتری داشته باشد. این پارچه به راحتی برش می خورد، پرز نمی شود و ثبات رنگ بالایی دارد. لذا بسیاری از دوزندگان لباس چه آنها که به صورت حرفه ای و چه کسانی که در کارگاه های کوچک خانگی به کار مشغولند این پارچه را در متراژ بالا سفارش می دهند.

قیمت فروش پارچه نخی بستگی به جنس پارچه ای دارد که انتخاب می کنید. انتخاب متراژ مورد نیاز نیز در قیمت نهایی بسیار موثر است. اگر خرید جین کاغذی را به صورت طاقه ای و یا کیلویی انجام دهید، سود بیشتری خواهید برد چرا که قیمتها در این شیوه خرید، بسیار مقرون به صرفه تر است.

جین کاغذی مورد علاقه بسیاری از جوانان بوده و آنها به شکل های مختلفی از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال پوشیدن شلوار جین در میان جوانان و حتی افراد میانسال بسیار مرسوم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما