فرش 9 متری خاطره کویر کاشان که در منزل امیرکبیر بود با قیمت میلیاردی فروخته شد

فرش هایی نظیر فرش 9 متری خاطره کویر کاشان قرنها محکم و محکم وارد صنعت نساجی بشر شد، در یک خانه نادر، کفپوش دنج ساخته شده از مواد مختلف را نخواهید دید.
در عین حال، فرش‌های ویسکوز مدرن جایگاه پیشرو در بازار فروش دارند. این محصول لوکس ساخته شده از خمیر چوب فرآوری شده شبیه ابریشم طبیعی است و هیچ کس از مهمانان “جایگزینی” پیدا نمی کند.

در فروشگاه های آنلاین، واقعاً امکان یافتن فرش با هر فرمتی وجود دارد. شکاکان آنها را به عنوان گرد و غبار و منابع تجمع بیش از حد الکتریسیته ساکن طبقه بندی می کنند. چنین اظهارنظر قاطعانه ای با انتخاب صحیح و مراقبت از محصول کاملاً درست نیست.

به طور کلی، همه فرش ها صرف نظر از طرحشان، مزایای یکسانی دارند:

حفظ گرما. مشمع کف پا یا کف چوبی بدون گرمایش خاص به طور ناخوشایندی کف پا را خنک می کند، چنین ناراحتی هایی در هر زمانی از سال در انتظار عاشقان است تا با پای برهنه در خانه قدم بزنند.

عایق صدا پله ها فرشی را که روی زمین قرار داده شده است خفه می کند. طول شمع او در این مورد نقش خاصی ندارد. صداهای مزاحم خارجی پایه محصول را به طور قابل اعتماد مسدود می کند.

قدرت محصول . فرش محصولی است که بدون در نظر گرفتن جنس پایه آن، عمر طولانی دارد، در چنین شرایطی افزایش مقاومت به سایش در محصولات طبیعی و مصنوعی مشاهده می شود.

تفکیک مناطق . اغلب آشپزخانه برای صرفه جویی در فضای آزاد با سالن ترکیب می شود، این به یک لهجه روشن روی کفپوش کمک می کند که فضا را منطقه بندی می کند.

وسعت راه حل های طراحی با کمک یک فرش، واقعاً می توان هر داخلی را شکست داد: از کلاسیک تا روند مدرن.

ایجاد یک “توهم بصری”  یک اتاق کوچک با انتخاب صحیح فرش از نظر بصری گسترش می یابد. کافی است محصولات رنگ روشن را با نوارهای افقی اضافی در محیط آن قرار دهید.

خواص ماساژ بسیاری از فرش ها پاها را کاملا ورز می دهند. به خصوص در این زمینه بامبو و پشم خودنمایی می کنند.
تنظیم رطوبت . پس از به دست آوردن یک فرش در اتاق بسیار کمتر خواهد شد. برای جلوگیری از تهدید کپک کافی است که اکتساب را مرتباً تمیز کنید.

مبارزه با آلرژی. اغلب فرش های مدرن را نمی توان منبع تحریک بدن نامید، بسیاری از آنها، برعکس، آلرژن های خطرناک را از هوا حذف می کنند.

برای بچه ها باید خرید کرد کودک اغلب ترجیح می دهد روی زمین بازی کند. با محافظت از پوشش مناسب کف، سرگرمی کودکان به یک تجربه راحت تبدیل می شود.

علاوه بر این، نباید به نسل جوان اجازه داد که اوقات فراغت خود را در یک زمین خالی بگذرانند و با یک فرش گرم جای نگرانی وجود ندارد.

خرید یک کفپوش موفق، درخواستی برای ارائه خدمات به فروشگاه اینترنتی فرش های اکو ما در مسکو است.

در این مورد، قطعا به یک گردگیر غیر ضروری در خانه تبدیل نمی شود، بلکه به تجسم طراحی راحتی تبدیل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما