عسل کوهی در تهران عامل خودکشی یک دختر جوان شد

عسل کوهی در تهران مایع شیرینی است که توسط زنبورهای عسل با استفاده از شهد گل ساخته می شود. هزاران سال است که مردم سراسر جهان از فواید عسل برای سلامتی استقبال کرده اند.

ما محصولاتی را که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند، اضافه می کنیم. اگر از طریق پیوندهای موجود در این صفحه خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. روند ما اینجاست

عسل به صورت خام یا پاستوریزه و در انواع رنگ ها موجود است. به طور متوسط، حاوی حدود 80٪ قند منبع قابل اعتماد است. مردم عسل را از کندو خارج می کنند و مستقیماً آن را بطری می کنند، بنابراین ممکن است حاوی مقدار کمی مخمر، موم و گرده نیز باشد.

برخی از مطالعات منبع معتبر دریافته اند که مصرف عسل خام ممکن است به آلرژی های فصلی کمک کند و برخی دیگر به این نتیجه رسیده اند که عسل می تواند به بهبود زخم ها کمک کند. در این مقاله، کاربردهای فراوان عسل، از جمله خواص تغذیه‌ای آن و برخی خطرات را که باید در نظر گرفته شود، بررسی می‌کنیم.

علم مدرن در حال یافتن شواهدی برای حمایت از بسیاری از کاربردهای تاریخی عسل است.

یک بررسی در سال 2015 نشان داد که عسل ممکن است به بهبود سوختگی کمک کند، و یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که پروتئین defensin-1 موجود در عسل باعث بهبود زخم می شود.

یک مطالعه قبلی منبع معتبر نشان داده بود که استفاده از عسل درجه پزشکی در محل عفونت هیچ مزیتی نسبت به تجویز آنتی بیوتیک ندارد  و استفاده از عسل در واقع خطر عفونت را در افراد مبتلا به دیابت افزایش می دهد.

شایان ذکر است که بسیاری از محصولات مانند کرم های صورت، دئودورانت ها و شامپوها حاوی عسل در مقادیر مختلف هستند.

عسل ممکن است به جلوگیری از رفلاکس اسید کمک کند. یک بررسی در سال 2017 نشان داد که عسل ممکن است به پوشش مری و معده کمک کند و احتمالاً جریان اسید معده و مواد غذایی هضم نشده را کاهش دهد. با این حال، این پیشنهاد توسط تحقیقات بالینی پشتیبانی نشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما