عرضه پارچه کتان نخ بروجرد طرح گل ریز

پارچه کتان های طرح دار کاربرد مختلفی در تهیه انواع لباس دارند. مانند مانتو ها، پیراهن های زنانه، تیشرت ها و پیش بند، دستمال ها، رومیزی، پوشش صندلی ها و…‌.

از میان پارچه های کتان بهترین نوع آن به پارچه کتان نخ بروجرد تعلق می گیرد.

این پارچه در سطح کل کشور تقاضا می شود و فروش خوبی دارد.

عرضه پارچه کتان نخ بروجرد طرح گل ریز

نکات طلایی در شناخت پارچه کتان نخ

نکات طلایی در شناخت پارچه کتان نخ در تهیه بهترین پارچه کتان باید نکاتی را که در کیفیت این پارچه موثر است را شناسایی کنیم و مطابق همان نکات به خرید پارچه کتان بپردازیم. نکات شناخت پارچه کتان به شرح زیر است.

مقاومت و استحکام پارچ کتان:

  • مقاومت پارچه کتان از پارچه های پنبه ای بیش تر است و علت این امر وجود بافت های کریستالی در ساخت پارچه کتان است‌. 

تحمل حرارت در پارچه کتان:

  • مقاومت و تحمل حرارت پارچه کتان بسیار بالا است طوری که تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد تحمل حرارت را دارد و بعد از آن تغییر رنگ داده و زرد می شود‌ بدون کوچکترین اثر تجزیه شدن.

تحمل نور خورشید:

  • پارچه کتان مرغوب تا حدی تحمل نور خورشید را دارد و بیشتر از آن پوسیده می شود و از مقاومتش کم می شود‌.

مقاومت شیمیایی پارچه کتان:

  • فرآیند سفید شدن در کتان به دلیل طبیعی و لطیف بودن پارچه بسیار سخت است ولی عملی شدن روش های جدید سفید گری می توانیم پارچه کتان را به اندازه قابل توجهی سفید کنیم. بدون این که در بافت و تار پود  آن مشکلی ایجاد شود.

تحمل اسید ها:

  • کتان در مقابل محلول های اسیدی سرد و رقیق مقاومت خوبی دارد. ولی اسید های گرم و رقیق یا غلیظ و سرد موجب تخریب و از بین رفتن بافت کتان می شود.

تاثیر حشرات روی پارچه کتان:

  • کتان از دسته پارچه هایی است که مورد حمله حشراتی هم چون بید قرار نمی گیرد. کتان سفید شده و جوشانده شده از سلولز خالص بافته شده به این ترتیب در مقابل پوسیدگی مقاومت دارد. در صورتی که حرارت و رطوبت به میزان مشخصی در این پارچه برسد دچار رشد کپک و باکتری خواهد شد با این حال باز هم رشد کپک ها و باکتری ها در شرایط خشک در پارچه کتان بسیار کم است.

قیمت پارچه کتان نخ بروجرد اصل

قیمت پارچه کتان نخ بروجرد اصل پارچه کتان یکی از بهترین نوع پارچه ها است و مقاوم ترین و طبیعی ترین بافت را دارد. قیمت پارچه کتان بروجرد اصل به دلیل عدم آبرفت، تثبیت رنگ این پارچه، و مقاومت در برابر هر گونه ساییدگی و پوسیدگی کمی بیش تر از سایر پارچه ها است .‌

ولی بهترین قیمت آن را مراکز عمده فروشی پارچه ها ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما