عرضه پارچه کتان سنگ شور در بازار داخلی

در بازارهای داخلی انواع متنوعی از پارچه کتان سنگ شور شده با متراز گوناگون به مشتریان عرضه می شود این پارچه ها اغلب جوان پسند هستند و اغلب کارگاه های پوشاک برای دوخت شلوار یا کت های اسپرت آن ها را خریداری می کنند.

عرضه پارچه کتان سنگ شور در بازار داخلی

روش های سنگ شور کردن پارچه کتان

روش های سنگ شور کردن پارچه کتان همانطور که می دانید پارچه کرپ را به روش های متعددی می توان سنگ شور کرد.

سنگ شور کردن پارچه کتان باعث شده جذابیت و محبوبیت آن چندین برابر شود و عده ای از افراد به دنبال پارچه کتان سنگ شور هستند.

در منزل شما می توانید سنگ شور پارچه کتان را انجام دهید

که ابتدا باید پارچه آنغوره را داخل یک سطل آب محلول و نمک قرار داده و بگذارید به مدت24 ساعت بماند و پس از آن می توانید برای ادامه کار سنگ شوری از برس یا سنگ پا استفاده کنید.

پارچه های کتان بسیار سفت و ضخیم می باشند و به سختی سنگ شور می شوند پس بهتر است عمل ساییدن با فشار و نیروی زیاد انجام گیرد.

روش دیگر سنگ شور استفاده از لباس شویی های بزرگ صنعتی می باشد که می توان با استفاده از این لباس شویی ها پارچه های کتان را به راحتی سنگ شور کرد.

بسیاری از کارخانه های تولیدی کار سنگ شوری پارچه کجراه و کتان را انجام می دهند و سالانه انواعی از جدیدترین مدل های سنگ شور شده را وارد بازارهای فروش می نمایند.

پارچه های کتان سنگ شور بسیار شیک و زیبا هستند به همین دلیل برای پوشاک گوناگون از جمله شلوارهای مردانه می توانند گزینه ای مناسب و خوب باشند.

سفارش پارچه کتان سنگ شور با قیمت ارزان

سفارش پارچه کتان سنگ شور با قیمت ارزان سفارش پارچه کتان سنگ شور به روش های مختلف انجام می گیرد این پارچه را می توانید از عمده فروشی ها با قیمت های ارزان تری خریداری یا سفارش دهید.

اگر شما مشتریان عزیز به مراکز خرید یا پارچه فروشی ها دسترسی ندارید بهتر است از روش های خرید غیر حضوری و مستقیم استفاده کنید.

سالانه حجم وسیعی از پارچه متقال به صورت اینترنتی و بدون واسطه از سایت های معتبر و فروشگاه های اینترنتی سفارش داده می شوند و یکی از روش های سفارش عالی بوده است.

مشتریان عزیز اگر به صورت عمده و کلی این پارچه ها را سفارش دهند از لحاظ قیمت برایشان به صرفه تر است و باعث شده با قیمت کمتر بتوانند پارچه های بیشتری را خریداری کنند.

برخی از مشتریان عزیز به دنبال پارچه های کتانی ارزان قیمت هستند این عزیزان ابتدا باید به کیفیت و جنس پارچه توجه داشته باشند تا بتوانند خریدی خوب و مطمئن را انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما