شیلنگ آب داراکاری که در شب ها تغییر سایز می داد

شلنگ باغ مانند شیلنگ آب داراکار یک قطعه مهم از تجهیزات برای صاحب خانه هایی است که دارای حیاط یا چمن هستند. آنها فرآیند آبیاری را بسیار ساده تر و راحت تر می کنند.

با این حال، هر شیلنگ باغی یکسان طراحی نشده است. اگرچه عوامل متعددی برای تمایز آنها وجود دارد. در میان آنها، ما قصد داریم جنبه های مختلف شلنگ باغ را بررسی کنیم.

اگر در بازار خرید شیلنگ باغبانی جدید هستید، اطلاعات ذکر شده در این مقاله به انتخاب گزینه مناسب برای نیازهای خود کمک می کند.

این شیلنگ ها از وینیل ساخته می شوند که گاهی اوقات دارای چندین لایه یا مش تقویت کننده هستند.

از آنجایی که برای ساخت این شیلنگ ها از وینیل یا لاستیک قالب گیری شده استفاده می شود، خم کردن آنها بدون توجه به شرایط آب و هوایی آسان تر است. آنها در دو مدل سبک و سنگین موجود هستند.

می توانید از آن برای انتقال آب برای مراقبت اولیه از چمن خانه خود استفاده کنید. برای آبیاری گیاهان و گلها ایده آل است.

بنابراین، اگر یک باغچه کوچک خانگی با سبزیجات و گیاهان عمومی ایجاد کرده اید، یک شلنگ استاندارد باغبانی گزینه خوبی خواهد بود.

شیلنگ های سنگین را می توان در بسیاری از مناطق از جمله مزارع، محل کار و مناطق پرتردد استفاده کرد.

این شیلنگ ها از موادی ساخته شده اند که در برابر پیچ خوردگی مقاومت می کنند و می توانند وزن زیادی را تحمل کنند. این شیلنگ ها گران تر هستند.

آبیاری باغ کاربرد رایج شلنگ های خیساندنی است. این شیلنگ ها از لاستیک و پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند و دارای دیواره های متخلخل هستند.

هنگامی که شلنگ روشن می شود، آب از هزاران سوراخ کوچکی که در شلنگ وجود دارد می تراود. این اجازه می دهد تا آب به داخل خاک یا زمین نفوذ کند.

شیلنگ های خیساندنی ممکن است مستقیماً روی زمین گذاشته شوند، ترجیحاً زیر یک لایه مالچ، یا درست در زیر سطح دفن شوند.

این کار اغلب در باغ های بزرگ سبزیجات انجام می شود. شیلنگ های خیساندن اندازه ها و طول های زیادی وجود دارد.

آنها در قطرهای مختلف می آیند. از آنجایی که آنها انعطاف پذیر نیستند، مدیریت شیلنگ های بزرگتر ممکن است دشوار باشد.

برای نگه داشتن آنها در جای خود، از چوب های باغچه استفاده کنید و قبل از قرار دادن آنها در باغ خود اجازه دهید در آفتاب خشک شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما