شرکت پخش پارچه کتان صابونی اعلا

تولید کنندگان پارچه مبلی صابون سعی می کنند با فروش محصولات خود به طور عمده از طریق طبقات تجارت سنتی که در آن مصرف کنندگان انتظار پارچه کتان صابونی درجه یک را دارند ، به انتظارات مصرف کننده پاسخ دهند.

شرکت پخش پارچه کتان صابونی اعلا

طرح های متنوع پارچه کتان صابونی

طرح های متنوع پارچه کتان صابونی طرح پارچه کتان صابونی پارچه ای با پایه کتان است که عمدتاً برای کاربرد های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که کتان شبیه پنبه است ، از الیاف حاصل از ساقه گیاه کتان به جای کوزه هایی که در اطراف دانه های پنبه رشد می کنند ساخته می شود.

لباس های ساخته شده از پارچه نخی صابونی تولید می شود در آب و هوای گرم و مرطوب مطلوب است. بر خلاف پنبه، که تمایل به حفظ رطوبت برای مدت زمان قابل توجهی دارد ، کتان به سرعت خشک می شود ، که به کاهش احتباس گرما در شرایط بیش از حد گرم کمک می کند.

با این وجود ساخت پارچه کتانی صابونی بسیار طولانی تر و پر انرژی تر از ساختن پنبه است و همین امر باعث کاهش مداوم محبوبیت این پارچه شده است.

با این وجود ، ویژگی های مطلوب و منحصر به فرد کتانی مانع از توقف کل تولید جهانی این پارچه شده است و برخی از کشورها مانند چین همچنان در مقادیر قابل توجهی پارچه کتان صابونی را تهیه می کنند.

ماده تشکیل دهنده پارچه کتان صابونی فیبر سلولزی است که در ساقه گیاهان کتان یافت می شود. مانند ساقه بسیاری از گیاهان مشابه ، ساقه های کتانی از یک قسمت داخلی چوبی ، نی و یک قسمت بیرونی فیبری و رشته ای تشکیل شده است.

برای آماده سازی تولید پارچه کتان صابونی، تولید کنندگان این فیبر با جدا کردن الیاف کتان از فضای داخلی چوب ساقه های کتان شروع می شوند. به طور سنتی ، این مرحله با خیساندن ساقه های کتان خام انجام شده است، اما این روزها ممکن است تولید کنندگان از مواد شیمیایی برای دستیابی به همان اثر استفاده کنند.

پخش عمده پارچه کتان صابونی در بازار داخلی

پخش عمده پارچه کتان صابونی در بازار داخلیپارچه ژرسه صابونی اغلب به صورت عمده یا عمده خریداری می شوند تا تولید کنندگان بتوانند از عرضه کافی و مداوم برای محصولات خود اطمینان حاصل کنند.

فروشندگان پارچه کتان عمده یک استاندارد صنعتی برای فروش و توزیع ارائه می دهند و حداقل اندازه سفارش عمده فروشی حداقل یک عدد توپ پارچه در هر خرید است.

عمده فروشان وظیفه تهیه پارچه کتان صابونی و بسته بندی و توزیع آن را بر عهده دارند.

تولید کنندگان می توانند پارچه های مختلفی را تولید کنند و یا بفروشند و یا می توانند در یک ماده تخصص یابند و این بستگی به نیاز و مشخصات خریدار دارد که چه پارچه ای را می خواهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما