سینی پلاستیکی بزرگ گردی که در شب به آینه تبدیل می شود

سینی پلاستیکی بزرگ گرد مواد غذایی، از جمله سینی های MAP (بسته بندی اتمسفر اصلاح شده)، انتخاب محبوبی برای گوشت، ماهی، پنیر و سایر محصولات غذایی باقی مانده است.

با توجه به تجربه COVID-19 که نگرانی های بهداشت مصرف کننده را تشدید می کند، سینی های پلاستیکی محافظت عالی از محصول را ارائه می دهند.

با این حال، نیازهای پایداری زیست‌محیطی، نوآوری در این مقوله را با کاهش مواد و قابلیت بازیافت راحت در صدر دستور کار قرار می‌دهد.

با توجه به Innova Market Insights، سینی‌ها دومین قالب محبوب برای اغذیه‌فروشی‌های بسته‌بندی شده و گوشت‌های برش سرد مانند ژامبون و سالامی در سطح جهان هستند، پس از کیسه‌های قابل بسته شدن مجدد.

PackagingInsights آخرین روندها در سینی های پلاستیکی مواد غذایی را با Irene Buzzoni، هماهنگ کننده بازاریابی و ارتباطات در Sealpac، با بینش های اضافی ارائه شده توسط Innova Market Insights بررسی می کند.

Buzzoni می‌گوید: «از دیدگاه ما، روندهای اصلی کاهش ضخامت سینی‌های پلاستیکی، معرفی سینی‌های ساخته شده از تک پلاستیک، و رشد سریع سینی‌های هیبریدی با پایه کاغذی و آستر یا منبت پلاستیکی نازک است.

FlatMap Sealpac می تواند 75% صرفه جویی پلاستیکی را در مقابل گزینه های متوسط خرده فروشی به دست آورد.

“هدف کلی بهبود پایداری و قابلیت بازیافت است، ما سینی‌های سینی خود را برای رسیدگی به این سینی‌های به اصطلاح فوق سبک بهینه کرده‌ایم و eTray را به عنوان یک سینی MAP مبتنی بر کاغذ ارائه می‌کنیم.

علاوه بر این، ما به مشتریان خود این امکان را می‌دهیم که سینی‌های مونو روی سینی‌های Sealpac خود اجرا کنند.

همه‌گیری کووید-19 نگرانی‌های بهداشتی مصرف‌کننده را تشدید کرده است و باعث ایجاد طرح‌های بسته‌بندی بدون لمس و فناوری‌های ضد میکروبی شده است.

با توجه به Innova Market Insights، 59٪ از مصرف کنندگان جهانی معتقدند که عملکرد محافظتی بسته بندی از زمان شیوع ویروس مهم تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما