سرکه تاکسا و ارتباطی که با درمان بیماری کلیوی دارد

یکی از ساده ترین راه ها اضافه کردن یک ضربه اسیدی سرکه تاکسا است. آیا می خواهید غذای خود را روشن کنید؟

شاید شما به وینگرت اولیه تسلط داشته باشید، اما کارهای بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید انجام دهید. پس آن بطری بالزامیک (فعلا) را زمین بگذارید و دنیای وسیع سرکه را در آغوش بگیرید.

ایجاد سس های خوش طعم برای طیف گسترده ای از سالادها، محبوب ترین راه برای استفاده از سرکه در آشپزخانه آزمایش Epicurious است.

بله، باید به وینگرت بالزامیک اولیه تسلط داشته باشید. هنگامی که این کار را انجام دادید، شروع به بازی با سرکه های دیگر کنید

ما مخصوصاً سرکه سیب را به دلیل تعادل طعم کمی ترش و کمی شیرین آن دوست داریم. این ترکیب عالی برای سبزیجات دلچسب مانند کلم پیچ، خردل یا اسکارول است.

درست کردن یک سس سریع و طعم‌دار برای تقریباً هر چیزی کار زیادی نمی‌طلبد – در واقع، می‌تواند در همان ماهیتابه‌ای که همه چیز را در آن پخته‌اید اتفاق بیفتد.

فقط از سرکه مورد علاقه خود استفاده کنید – ما سرکه شری را برای این کار دوست داریم – تا هر ماهیتابه‌ای را لعاب دهید. بعد از پختن غذا با آن کار می کنید.

آیا می خواهید سس های سبک و لطیف را با شراب سفید ایجاد کنید؟ کمی سرکه شراب سفید اضافه کنید، که به عنوان یک نقطه مقابل اسیدی اما مکمل به شراب سفید عمل می کند و سس درخشانی را ایجاد می کند که به خوبی با غذاهای سبک تر ماهی هماهنگ می شود.

ترشی کردن نباید یک فرآیند طولانی و پر زحمت باشد که شامل مدرک شیمی است. در واقع، تقریباً سطح آن را تنظیم کنید و آن را فراموش کنید آسان است.

ترشی سریع برای هر چیزی از خیار گرفته تا پیاز قرمز کار می کند، اگر یک بطری سرکه سیب دارید و حدود یک ساعت وقت دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما