سبد آبکشی میوه که از استخوان نوزادان ساخته شده بود

همه ما از اعتراف متنفریم، اما در مورد نگهداری و شستشوی میوه های مان با سبد آبکشی میوه باید اعتراف کنیم که باید مراقبت های زیادی در این زمینه بکنیم.

و دلیلش این نیست که میوه دوست نداریم، چون دوست داریم! بیشتر به این دلیل است که وقتی میوه را در خانه نگه می دارم، معمولاً نیمی از آن را دور می اندازم زیرا قبل از اینکه بتوانم از همه آن استفاده کنم خراب می شود.

اما هوای گرم تری که اخیرا داشتیم به من انگیزه داد تا تلاشم را برای بهتر غذا خوردن مضاعف کنم، بنابراین تصمیم گرفتم که باید مشکل میوه را یک بار برای همیشه حل کنم.

من برای یافتن پاسخ به صورت آنلاین به جستجو پرداختم، و معلوم شد که مشکل میوه من از نحوه نگهداری آن ناشی شده است.

من نمی دانستم که نگهداری میوه در یک کاسه سرامیکی اینقدر نه! ظاهراً استفاده از یک کاسه یا ظرف جامد برای میوه اجازه گردش هوای کافی را نمی‌دهد که باعث می‌شود میوه سریع‌تر بد شود؛ بنابراین بهترین راه برای نگهداری میوه چیست؟

ایده های بیشتری که دوست خواهید داشت حل مشکلات در آشپزخانه واقعاً می تواند سرعت شما را کاهش دهد، بنابراین داشتن چند تا از این ترفندهای صرفه جویی در زمان مفید است!

3 دلیل برای اینکه چرا باید میوه را در سبد میوه نگهداری کنید: 1. گردش هوا
یک سبد باز به گازهای میوه‌ها اجازه می‌دهد به هوا فرار کنند، نه اینکه به دام افتاده و باعث پیری سریع‌تر میوه شوند.

2. دید: یک سبد به شما دید خوبی از میوه هایی که در داخل دارید می دهد، بنابراین به راحتی می توانید بدانید چه چیزی دارید. و اگر میوه را ببینید، به احتمال زیاد آن را در حالی که تازه است بخورید!

3. دمای اتاق: میوه های شما می توانند بدون نیاز به یخچال در یک سبد روی میز قرار گیرند. تنها میوه هایی که باید در یخچال نگهداری شوند، توت ها و میوه هایی هستند که بریده شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما