ساعت رادو سرامیکی مشکی که تپش قلب را کنترل می کند

شما نیازی به ساعت ندارید. و نه، قطعاً نیازی به چند ساعت ندارید. اما آیا شما چند ساعت نمی خواهید؟ آیا این چیزهای کوچک نیستند که زندگی را هیجان انگیز می کنند؟ (یا حداقل قابل تحمل؟) ما اینطور فکر کردیم.

و با در نظر گرفتن این موضوع، در واقع انواع مختلفی از ساعت ها مانند ساعت رادو سرامیکی مشکی وجود دارد.

ساعت های غواصی، ساعت های خلبانی، ساعت های GMT وجود دارد … لیست ادامه دارد. و بله، در این مرحله، بیشتر این تمایزات مربوط به بازاریابی مبهم است، زیرا به هر حال آیفون شما همه این کارها را برای شما انجام می دهد.

اما اگر به همه چیز در زندگی خود اینقدر عملی فکر می کردید، از خستگی می مردید. خیلی حوصله ات سر می رفت، می مردی.

بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا ساعت های مورد علاقه ما در هر دسته ساعت، از جمله یک انتخاب هزینه هوشمند (برای کسانی که بودجه کمی دارند)، یک انتخاب Just Get This (برای بهترین انتخاب همه جانبه که بدون دو بار فکر کردن توصیه می کنیم) و انتخاب مرحله به بالا (برای کسانی که چک های پاداش آنها به حساب بانکی آنها رسیده و به دنبال آسیب رساندن به قیمت اصلی هستند). لذت بردن!

شاید مفیدترین نوع ساعت، غواص به استحکامی نیاز دارد که آن را به کاندیدای عالی برای “مجموعه یک ساعت” تبدیل می کند.

اگر می‌خواهید فقط یک نوع ساعت بخرید، ما یک ساعت غواصی را توصیه می‌کنیم: چیزی با حداقل 100 متر مقاومت در برابر آب، تاج پیچ‌دار، قاب چرخشی و شمارش‌کننده برای زمان‌بندی، صفحه بسیار خوانا پوشیده از ماده ای درخشان و یک دستبند جامد.

البته، هر ساعت غواصی هر یک از این ویژگی ها را نخواهد داشت: برخی فاقد تاج پیچی هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به جای دستبند روی یک بند لاستیکی قرار بگیرند.

اما اگر در لایو خود فقط برای یک ساعت جا دارید، می‌گوییم آن را غواص کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما