زنی که کتونی اش او را 20 کیلو لاغر کرد

اکنون، بیش از هر زمان دیگری، ما از اهمیت ورزش با کتونی برای سلامت و تندرستی کلی خود آگاه هستیم.

در سال 2017 بیش از 60 میلیون آمریکایی برای ورزش می دویدند. رایگان است! بدون عضویت در باشگاه، هزینه فعالیت آنلاین، DVD ورزش برای خرید، شما فقط بیرون بروید و آن را انجام دهید!

یک شکل مهم از تجهیزات وجود دارد که برای دویدن مؤثر به آن نیاز دارید، برای محافظت از پاها، زانوها، کمر، پاها و مفاصل: کفش های دویدن خوب! آیا کفش هایی که هنگام دویدن می پوشید واقعاً این همه مهم هستند؟

بهتر است باور کنید که هستند! کفش های دویدن خوب ارزان نیستند، اما ثابت شده اند که ارزش پول را دارند.

چگونه می توانید پرداخت 80 دلار به بالا را برای کفشی که به سنگ فرش، خاک، گل و لای برخورد می کند، توجیه کنید؟

بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم که چرا باید روی یک جفت کفش دویدن خوب سرمایه گذاری کنید و چگونه بدن شما بابت این کار از شما تشکر می کند!

خود دویدن فواید زیادی برای سلامتی شما دارد. ظرفیت ریه شما را افزایش می دهد، به کاهش وزن کمک می کند و به کاهش فشار خون کمک می کند. کفش‌های دویدن خوب برای شما به عنوان یک دونده خوب و ضروری هستند زیرا:

ناحیه میانی کف پای خود را از برخورد پا به زمین محافظت کنید
برای قوس های خود پشتیبانی کنید
آنها به جلوگیری از صدمات کمک می کنند
آنها عملکرد دویدن شما را بهبود می بخشند
استرس را روی مچ پا، پاشنه پا و انگشتان پا کاهش دهید
آنها به پیشگیری/کاهش درد کمر، لگن و زانو کمک می کنند
آنها به جلوگیری از بروز تاندونیت، درد مفاصل و شکستگی استرس کمک می کنند

دویدن موثر در مورد یک تمرین موثر است. زمانی که می‌خواهید به تناسب اندام برسید، با آسیب رساندن به خود هیچ کمکی به بدن خود نمی‌کنید.

افرادی که سال‌ها با کفش‌های ارزان یا قدیمی دویدن را گذرانده‌اند، زیرا فکر می‌کردند کفش‌های دویدن گران قیمت یک حقه هستند، متوجه شده‌اند که این تصمیم برای بدنشان گران تمام می‌شود.

کمردرد، زانو درد و درد مفاصل اکنون چیزی است که آنها با آن زندگی می کنند، کاش اهمیت کفش های دویدن خوب را در روزهای دویدن خود می دانستند.

ما ثابت کرده‌ایم که کفش‌های دویدن با کیفیت خوب برای دونده و بدن او حیاتی هستند، اما این بدان معنا نیست که هر آنچه در مورد کفش‌های دویدن می‌شنوید یا می‌خوانید، در نهایت درست است، یا دلیل موجهی برای دریافت مبلغ هنگفتی برای کفش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما