استفاده از وسمه در بازار توسط یک دختر جوان موجب کچلی وی شد

در واقع وسمه در بازار یک رنگ موی طبیعی می باشد که از مواد گیاهی ساخته شده اند و به همین دلیل رنگ های طبیعی روی موهای شما ایجاد می کنند.

آن‌ها رنگ‌های مصنوعی مانند صورتی تند، بلوند کاملاً پلاتینیوم یا مشکی تند ایجاد نمی‌کنند (بسیار خوب، بنابراین این یک رنگ تقلبی نیست، من فقط متوجه نشدم که چگونه این کار را انجام دهم!).

رنگ های قرمز و تیره برای چند هفته (بسته به دفعات شستن آن) یک رنگ موقت به جا می گذارد. قرار گرفتن در معرض نور خورشید به تنظیم همه رنگ ها و نمایان شدن برجسته های طبیعی کمک می کند.

توجه: من تمام این روش های رنگ موی طبیعی را روی موهایی که قبلا رنگ شده یا تحت درمان شیمیایی قرار گرفته اند، امتحان نکرده ام.

همیشه یک نمونه کوچک از مو را آزمایش کنید (من هم کمی روی پوستم می گذارم) تا نتایج را آزمایش کنید و هرگونه واکنش آلرژیک را رد کنید.

همچنین از این دستور العمل های رنگ مو برای موهایی که در 6-8 هفته گذشته تحت درمان شیمیایی قرار گرفته اند استفاده نکنید.

گیاهانی مانند وسمه برای موهای روشن: من چندین نوع گیاهی اساسی را امتحان کرده ام از جمله:

چای بابونه خالص و قوی را روی موها اسپری یا ریخته و چند ساعت روی موها بگذارید. نشستن زیر نور خورشید در این مدت باعث افزایش اثر روشنایی می شود.
آب لیمو ترش تازه، اسپری و برس روی موها و برای چند ساعت (در زیر نور آفتاب) باقی ماندن در موها نیز باعث ایجاد هایلایت طبیعی می شود.
آبکشی با چای بابونه در پایان هر دوش (در موها باقی بماند!) به مرور زمان موهایی صاف و ابریشمی و به طور طبیعی موهای روشن‌تری ایجاد می‌کند.
برای تاثیر قوی تر و سریع تر، من از دستور زیر استفاده کردم. موهای من را خیلی بلوند کرده، کار کردن با آن آسان است و اصلاً زرد/برنجی نیست.

اما در نهایت باید بگویم که وسمه از تمامی این گیاهان برای من خاص تر بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما