خرید کیسه زباله رولی لندنی توسط پیرزنی که او را میلیاردر کرد

کیسه های زباله مانند کیسه زباله رولی لندنی معمولاً برای نظافت و نظافت خانه/اداره و صنعتی استفاده می شود. برای اینکه به راحتی توزیع و نگهداری شود، معمولاً به صورت رول درست می شود.

اما آیا می دانید چند نوع رول می توان آن را درست کرد؟ امروز قصد دارم برای شما توضیح دهم و روشن کنم.

کیسه های زباله ته صاف تاشو C
1) کیسه های زباله ته صاف C-fold

این نوع برای ساختن کیسه های مسطح معمولی روی رول به منظور توزیع و ذخیره سازی راحت تر است و آب بندی پایین 100٪ ضد نشتی است، به منظور کوتاهتر کردن رول، کیسه C-تا شده است.

زباله های مهر و موم شده ستاره ای با رویه صاف
2) زباله های مهر و موم شده ستاره با رویه صاف.

این رایج ترین نوع مورد استفاده است. قسمت پایین مانند تصویر زیر مهر و موم شده است، مانند یک ستاره در هنگام دمیدن با هوا. نقطه قوت این آب بندی ته نشتی است و اجازه خروج مایع را نمی دهد.

کیسه های زباله تی شرت مهر و موم شده با ستاره روی رول
3) کیسه های زباله تی شرت مهر و موم شده با ستاره روی رول.

بر اساس مزیت کیسه‌های ستاره‌دار معمولی بالا، مردم ممکن است آن را با دسته دوست داشته باشند، که به راحتی می‌تواند زباله‌ها را بردارد و دفع کند، در عین حال، مهر و موم ستاره‌دار پایینی را ضد نشت نگه می‌دارد. در حال حاضر به ویژه در چین داخلی و برخی از کشورهای اروپایی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

کیسه های زباله Wave Top روی رول
4) کیسه های زباله روی رول موج (Flap) بالا

کیسه های زباله موج دار، که به آن کیسه زباله تاپ فلپ نیز می گویند، شبیه کیسه های تی شرت مهر و موم شده ستاره روی رول بالا است، اما دهانه شل، بدون دسته است، اما می تواند برای بستن زباله ها بسته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما