حراج واقعی پارچه جین طرح دار در تهران

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال تهیه البسه جین هستند اما سادگی پارچه ها برای شما تکراری است، در این حالت پارچه جین طرح دار به شما توصیه می‌شود. پارچه جین در تمامی نقاط دنیا به عنوان یکی از ترند های همیشه محبوب شناخته می‌شود. اما سوال اینجاست که حراج های واقعی خرید و فروش پارچه های جین طرح دار در کدام مراکز انجام می‌شود؟ در این مقاله مروری بر بهترین مراکز حراج پارچه جین طرح دار در تهران داریم.

حراج واقعی پارچه جین طرح دار در تهران

معرفی پارچه جین طرح دار

معرفی پارچه جین طرح دار جین یکی از مقاوم ترین و محبوب ترین انواع پارچه مازراتی موجود در سراسر دنیاست و هرسالانه مقادیر بالایی البسه زنانه و مردانه جین در تمامی مراکز فروش های جهانی معامله می‌شود. به طور کلی، جین یک پارچه نسبتا ضخیم است که در تناژهای مختلف رنگ آبی تولید می‌شود.

اولین مبدا ایجاد پارچه ملحفه ای و به دنبال آن البسه جین به خصوص شلوار جین در فرانسه و ایتالیا بوده است. نام اصلی جین دنیم است که نوعی کتان محسوب می‌شود و دارای راه راه های مختلف است.

تقریبا تمامی دنیا پارچه داکرون و البسه آن را به خوبی می‌شناسند و دست کم یک مدل از آن را در خانه خود دارند، پس نیازی به معرفی پارچه جین به صورت گسترده نیست.
این نوع پارچه همیشه در میان البسه ترند بوده است و اگر دقت کرده باشید هیچ وقت از دور مد های صنعت مد و فشن خارج نمی‌شود. پارچه جین طرح دار نیز چندی است که وارد بازار های خرید و فروش جین شده و تعداد بالایی از البسه جین طرح دار در مراکز فروش لباس به چشم می‌خورد. این طرح ها می‌تواند به موارد زیادی از قبیل گزینه های زیر تقسیم شود:

  • گل و گیاه
  • اشکال هندسی
  • آرم و نماد های خاص
  • شخصیت های کارتونی

البته طرح هایی که به صورت چاپ شده بیشتر بر روی پارچه پنبه ای کاغذی انجام می‌گیرد و جین های ضخیم معمولا می‌توانند دارای طرح های دست دوز و یا چسبانده شده باشند. امروزه این نوع پارچه به یکی از محبوب ترین انواع جین ها برای تهیه انواع مانتو، شلوار، شومیز، پیراهن مردانه، دامن، تونیک، و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سفارش پارچه جین طرح دار به صورت مستقیم

سفارش پارچه جین طرح دار به صورت مستقیم پارچه های طرح دار جین می‌توانند به صورت مستقیم در مقادیر تک و عمده با نازلترین و به صرفه ترین قیمت ها در دسترس مشتریان قرار گیرد. به طور کلی، سفارش پارچه جین برای تمامی مشتریان تولید کننده و همچنین دوستداران جین های طرح دار با ارزانترین و بالاترین کیفیت از این سایت امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما