جاکلیدی زندان بافتی که از زباله های بازیافتی درست شده بود

جاکلیدی هایی مانند جاکلیدی زندان بافت در سبک ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و از مواد مختلفی ساخته می شوند.

اگر استعداد کار با چوب را دارید، یا حتی اگر تازه شروع کرده اید، ممکن است بخواهید یک جاکلیدی خانگی از چوب بسازید.

چوب یکی از ساده ترین مواد برای کار با آن است و می تواند ماده مناسبی برای یک جا کلیدی دست ساز باشد. شما می توانید با ابزارهای ساده و کمی حوصله، دسته کلید دلخواه خود را از چوب بسازید.

جاکلیدی ها در سبک ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و از مواد مختلفی ساخته می شونداگر استعداد کار با چوب را دارید، یا حتی اگر تازه شروع کرده اید، ممکن است بخواهید یک جاکلیدی خانگی از چوب بسازید.

چوب یکی از ساده ترین مواد برای کار با آن است و می تواند ماده مناسبی برای یک جا کلیدی دست ساز باشد. شما می توانید با ابزارهای ساده و کمی حوصله، دسته کلید دلخواه خود را از چوب بسازید.

چوبی را که می خواهید برای ساخت یک جا کلیدی چوبی سفارشی استفاده کنید انتخاب کنید. شما می توانید تقریباً از هر نوع چوبی که دوست دارید استفاده کنید، اگرچه ممکن است بخواهید از چوب سخت تر یا چوب درخت استفاده کنید. از مصرف بالسا خودداری کنید. کنده کاری آن آسان است، اما چوب بسیار نرمی است که به راحتی آسیب می بیند.

طرحی را از چوب خود حکاکی کنید. پیچیدگی طراحی به مهارت شما بستگی دارد. شما ممکن است در کنده کاری مهارت داشته باشید و بتوانید یک حیوان یا نماد مینیاتوری را حک کنید.

اگر مهارت‌های کنده‌کاری ندارید، بداهه‌سازی کنید و چوب را از تکه‌ای از چوب‌های ضایعاتی جدا کنید تا شکل اصلی ایجاد کنید.

یک سوراخ کوچک در بالای دسته کلید چوبی خود دریل کنید، کوچکتر در این مرحله بهتر است. در صورت نیاز می توانید بعداً سوراخ را باز کنید. بسته به ضخامت زنجیره کلید خود، حتی می توانید سوراخ را در چوب حفر کنید. این جایی است که شما حلقه کلید خود را قرار می دهید.

زنجیر کلید خود را با استفاده از یک تکه کاغذ سنباده خرد شده صاف کنید، لازم نیست کامل باشد؛ حتی ممکن است بخواهید آن را کمی خشن بگذارید تا ظاهری طبیعی به آن ببخشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما