تفاوت های قیمت مبل یک خرده فروش و یک عمده فروش

یکی از بزرگترین مشکلات این است که اکثر مبل سلطنتی طوسی فروشگاه های خرده فروشی مبل هایی به زیبایی می سازند و نمای بیرونی عالی دارند، قیمت آنها نیز معامله خوبی به نظر می رسد.

اما تفاوت بین مبل خریداری شده از یک فروشگاه خرده فروشی و یک مغازه طراح حرفه ای چیست؟

اگر قطعه ای بادوام می خواهید، از مبل هایی با قاب تخته خرده چوب یا فلز دوری کنید.

برای کاناپه‌ای که تا آخر عمر دوام می‌آورد، طرحی با قاب چوبی سخت انتخاب کنید.

خوب، کیفیت متریال و دوام ساخت و جزئیات در طراحی است. مهم است که مبل راحتی بخرید که برای مدت طولانی در کنار شما بماند. ممکن است در زمان خرید مجبور باشید بیشتر هزینه کنید، اما به این زودی ها مجبور نخواهید بود آن را جایگزین کنید.

4. یک رنگ را انتخاب کنید
فهرستی از چند رنگی که فکر می کنید شومیز دامن در اتاق نشیمن شما به خوبی می آیند تهیه کنید، می توانید یا به پالت رنگی دکوراسیون منزل خود پایبند باشید یا رنگ متضاد را انتخاب کنید.

بعضی ها دوست دارند جسورانه رفتار کنند! اگر می خواهید جسورانه رفتار کنید، مطمئن شوید که محیط اطراف مبل شما را تکمیل می کند.

اگر رنگ‌هایی مانند بنفش تعبیر خواب سیب زرد نیمه شب، آبی سلطنتی یا سبز شاداب را انتخاب می‌کنید، می‌توانید مقداری طلا به لوازم جانبی خود یا حتی روی سخت‌افزار مبل خود اضافه کنید.

من به عنوان یک طراح داخلی بانکوک، دوست دارم آنچه را که مشتریانم می خواهند ارائه دهم و حس هنری خود را به فضای آنها اضافه کنم.

من به مردم توصیه می کنم به رنگ های اصلی و امروزی مانند خاکستری و بژ پایبند باشند. شما می توانید آنها را در هر محیطی استفاده کنید و مناسب خواهند بود.

شما هرگز نمی توانید با نحوه تزئین لابستر فضای اطراف آنها اشتباه کنید. علاوه بر این، آنها بی زمان هستند. و در دنیای طراحی داخلی بانکوک، سبک ها و رنگ های کلاسیک و جاودانه همیشه مورد توجه هستند.

  • منابع:
    1. How to choose the right sofa for your home
  • تبلیغات:
  1. بهترین راه برای تربیت سگ
  2. سهم کابل ماهواره به آمریکا
  3. لوبیا و تولید گلبول های قرمز آن در بدن
  4. قاتلی که شبانه به سراغ میلیاردرها می رود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما