تاثیر لیکوپن در گوجه برای درمان بیماری های سرطان

خاستگاه گوجه فرنگی فروتن را می توان هزاران سال گوجه برای سرما خوردگی در مکزیک جستجو کرد، اما در واقع تا اواخر قرن شانزدهم از اروپا به بریتانیا معرفی نشد.

خوشبختانه، این میوه خوراکی و سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان‌ها، از جمله لیکوپن است، که گفته می‌شود از بیماری‌های قلبی و برخی سرطان‌ها محافظت می‌کند، به خصوص زمانی که با روغن زیتون مصرف شود که به بدن کمک می‌کند لیکوپن را جذب کند.

گوجه فرنگی که به طور گسترده گلاب و سفید شدن ابرو به عنوان یک سبزی برای اهداف آشپزی در نظر گرفته می شود.

در واقع یک میوه است. کشت آسان هم در خانه و هم به صورت تجاری، چین بزرگترین تولید کننده در جهان است و تقریباً 34 میلیون تن گوجه فرنگی در سال تولید می کند.

هنگام خرید گوجه فرنگی به چه نکاتی توجه کنیم
انواع مختلفی از گوجه فرنگی وجود دارد، از گوجه فرنگی گیلاسی کوچک گرفته تا بزرگترین بیفت استیک. آنها در رنگ های مختلف وجود دارند.

سبز، زرد نارنجی، قرمز و گوجه ببری راه راه است. Heirloom یا گوجه‌فرنگی میراثی «گرده افشانی باز» هستند که به این معنی است که با روش‌های طبیعی (گرده افشانی حشرات و زنبورها و همچنین پرندگان) گرده افشانی می‌شوند.

این نوع گوجه‌فرنگی‌ها در نتیجه این گرده‌افشانی طعم و ویژگی بیشتری دارند. آنها کم کم راه خود را به سوپرمارکت ها پیدا می کنند، اما سبزی فروشان و بازارهای کشاورزان هنوز بهترین مکان برای یافتن گوجه فرنگی با کیفیت هستند.

اگرچه گوجه فرنگی در تمام لباس های زنانه طول سال در سوپرمارکت ها موجود است، فصل بریتانیا از اواخر ژوئن شروع می شود و تا اکتبر ادامه دارد.

هنگام خرید، گوجه فرنگی های متن تشکر از رضایت مشتری رسیده را انتخاب کنید. این با گوشت نرم و پوست روشن نشان داده می شود. آنها باید بدون لک باشند و بهتر است در کنار ساقه در دمای اتاق نگهداری شوند. برای حفظ محتوای بالای ویتامین C، گوجه فرنگی را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید.

  • منابع:
    1. How to cook with tomatoes
  • تبلیغات:
  1. در کشاورزی، تخمه آفتابگردان به عنوان بهترین محصول شناخته می شود
  2. رابطه بین تعداد تار و پود پارچه مبلی با دوم آن
  3. علت از نمک برای بو دهی استفاده از تخمه آفتابگردان
  4. تولید روغن از تخمه آفتابگردان در شوروی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما