بنین و پارچه

بنین کشوری توسعه نیافته است که اقتصاد آن به کشاورزی و عمدتاً تولید پنبه وابسته است. کندی یک جامعه در منطقه شمال شرقی کشور است و به عنوان یکی از چهار منطقه برتر تولید کننده پنبه در بنین در نظر گرفته می شود. این جامعه از سطح تحصیلات ضعیفی برخوردار است.
لازم به ذکر است که قیمت پارچه ترگال طرح دار باکیفیت در بسیاری از کشورها از قیمت بالایی برخوردار است اما این موضوع از طرفداران این پارچه ذره ای کم نکرده است.
هدف مقاله حاضر بررسی این موضوع است که آیا آموزش می تواند به افزایش تولید پنبه در کندی کمک کند. برای دستیابی به این هدف، پرسشنامه ای بین کشاورزان تحصیل کرده، بی سواد و ارگانیک در منطقه تحقیقاتی توزیع شد.
یک استراتژی رگرسیون خطی با مولفه‌های کلیدی حوزه‌های تحقیقاتی استفاده از نهاده‌های شیمیایی کشاورزی (آفت‌کش‌ها و کودها)، عوامل متفرقه و سطح تحصیلات کشاورزان اعمال شد. داده های جمع آوری شده برای مقایسه گروه های مختلف مورد نظرسنجی (کشاورزان تحصیل کرده و بی سواد) مورد استفاده قرار گرفت.
شاید برای شما نیز جالب باشد که از قیمت پارچه جین ایرانی نیز اطلاعاتی داشته باشید.
در این مقاله از کشاورزان ارگانیک به عنوان الگوی توسعه کشاورزی مناسب در منطقه مورد مطالعه استفاده شده است. یافته کلیدی این است که آموزش ابتدایی بر تولید کشاورزی تأثیر می گذارد. راه حل ها با تمرکز بر کشاورزان ارگانیک ارائه شده است.
  1. An Understanding of Education in Supporting Cotton Production
 • تبلیغات:
  1. با انجام روش های زیر میلیاردر خواهید شد
  2. جدیدترین شامپو بدنی که از مواد نفتی تشکیل شده است
  3. شامپو بدنی که قابل سفید شدن بدن شما را دارد
  4. شامپو بدنی که مسی از آن استفاده می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما