با فروش نخود فله امروز ابر بدهکار بانکی بدهکاری هایش را تسویه کرد

غلاف نخود فله امروز انواع مختلفی دارد، بنابراین ممکن است با Oregon Pod I یا Oregon Pod II روبرو شوید.

ارتفاع گیاهان به طور کلی به 2 و نیم فوت می رسد و طول غلاف های متوسط 4 تا 4 و نیم اینچ است. اورگان قند پاد بسیار مقاوم به بیماری است و نخود فرنگی بسیار شیرین و لطیفی تولید می کند.

این گیاه نخود، گیاهان کوتاهی تولید می کند که ارتفاع آنها فقط به حدود 1/5 فوت می رسد. آنها را برای باغ های کوچکتر یا گزینه های رومیزی ایده آل می کند.

آنها تولیدکنندگان پرباری هستند و غلاف ها در گروه های دو تا سه تایی رشد می کنند. آنها نسبتاً شیرین هستند و ظرف 60 روز آماده چیدن هستند.

این یکی از انواع سنتی نخود آهسته است و هنوز هم تا به امروز محبوب است. این یکی دیگر از گیاهان کوتاه‌تر است که ارتفاع آن تنها به 1/5 فوت می‌رسد و طول غلاف‌ها به طور متوسط سه اینچ است. غلاف ها نرم و نسبتاً شیرین هستند. این رقم در 65 روز آماده چیدن است.

این گونه ارثی تا چهار تا پنج فوت رشد می کند و آن را به یکی از بلندترین گونه های نخود برفی تبدیل می کند. غلاف ها از نظر اندازه بسیار زیاد هستند و به طور متوسط به 5 ½ اینچ بلند می شوند.

بنابراین اگر دوست دارید سبزیجات سرخ شده خود را به صورت کلفتی انتخاب کنید، اینها گزینه بسیار خوبی برای شما هستند.

اندازه بزرگتر آنها را به روش های پخت طولانی تری مانند خورش نیز می رساند. طعم شیرینی دارند و 70 روز دیگر آماده چیدن هستند.

این یکی دیگر از انواعی است که غلاف های بزرگتر از حد متوسط تولید می کند و طول آنها به طور متوسط به شش اینچ می رسد. آنها را به غول پیکرترین غلاف در این لیست تبدیل می کند.

آنها به بیماری مقاوم هستند، غلاف های سبز تیره زیادی تولید می کنند و ارتفاع گیاه به شش فوت می رسد. آنها شیرین و لطیف هستند و در 60 روز آماده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما