استفاده یک مرد از بشکه فلزی برای قتل سریالی

امروز وقتی من و مت مشغول تمیز کردن و سازماندهی بشکه فلزی بودیم تا بتوانیم در یک مکان خوب برای شروع کارهای پایانی طولانی مدت در انبار و پاکسازی یکی از باغ‌های متعدد باشیم، شروع کردم به فکر کردن به این که چگونه می‌توانید به چند روش مختلف بپردازید.

جعبه ابزار دستی بزرگ: از بشکه می توان برای نگهداری ایمن چنگک ها، بیل ها، تبرهای برس، ماول های شکافنده، تبرها و موارد دیگر استفاده کرد. شما می توانید ابزارهای زیادی را حتی در یک بشکه 30 گالن قرار دهید.

نگهداری غذای سگ: ممکن است برخی از شما مقاله من در مورد نگهداری غذای حیوانات خانگی را برای مواقع اضطراری طولانی خوانده باشید، بشکه های چاه چیزی است که باعث می شود غذای سگ را برای مدت طولانی تثبیت و نگهداری کنید و از انواع حشرات، جوندگان و سایر حیوانات موذی جلوگیری کنید.

بستن آن در بشکه ای با جذب کننده های اکسیژن و رطوبت، آن را در برابر چیزهایی که بزرگترین دشمن شما برای نگهداری مواد غذایی هستند، مانند رطوبت، نور خورشید و اکسیژن زیاد، محافظت می کند.

ذخیره خوراک دام فله: گاهی اوقات شما می توانید با خرید یک تن خوراک یا خرید آن از قیف غلات به جای کیسه، یک معامله واقعا خوب به دست آورید. سیستم بشکه ای برای ذخیره غلات می تواند غلات را از فساد محافظت کند و در نتیجه به شما امکان می دهد با خرید عمده از قیمت بهتری برخوردار شوید.

همچنین ممکن است بشکه ها از نظر فضا برای برخی منطقی تر باشند. شما می توانید بیش از 3 کیسه ذرت ترک خورده را در یک بشکه 30 گالن قرار دهید.

قوطی آشغال
می توانید آسترهای درام سنگین تهیه کنید و یک سطل زباله واقعاً جدی برای زباله های ساختمانی یا فقط برای زباله های عمومی داشته باشید. به علاوه در صورت نیاز یک درپوش دارید! باید بگویم که اگر از یک بشکه 55 گالن استفاده می کنید، می توانید به راحتی کیسه را بیش از حد پر کنید که منجر به چیزی می شود که بلند کردن آن واقعا سخت است. فقط مراقب آن باشید یا اگر فرصت دارید یک بشکه کوچکتر تهیه کنید.

بشکه های فلزی بسیار ارزان تر از یک سطل زباله فلزی استاندارد هستند و حتی اگر در شرایط بسیار سخت قرار بگیرند، برای مدت طولانی دوام خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما