استفاده از کاسنی برای چربی خون موجب پاکسازی خون شما تا ده سال آینده خواهد شد

عصاره های گیاهی طبیعی مانند کاسنی برای چربی خون که فواید زیادی هم دارد را در این مقاله برای شما بازگو می کنیم:

وقتی محصولی (دارویی) را با نام طبیعی یا 100 درصد گیاهی خریداری می کنیم، انتظار داریم بخشی از این ادعا درست باشد، اما جالب است بدانید مواردی مانند محل رویش گیاه ( گیاه) بر اثر آن محصول تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال، اگر گیاهی در زیستگاه اصلی خود رشد و برداشت شود، مسلماً مواد تأثیرگذار موجود در گیاه در مقایسه با گیاهی از همان جنس که در مکانی غیر از رویشگاه اصلی خود رشد می کند، قوی تر و بهتر خواهد بود.

بنابراین، ساخت هر نوع داروی گیاهی باید قبل از تبدیل روی گیاهان و مواد مؤثر بر آنها مراقبت و مطالعه شود، در غیر این صورت ممکن است گیاه مصرف کننده از نظر مواد مؤثر کافی ناکافی یا فقیر باشد و در نتیجه دارو و درمان مؤثر واقع نشود.

همچنین لازم است بدانید که هر قسمت از گیاه دارای ویژگی هایی است که با یکدیگر متفاوت است، مثلاً برگ، ریشه، گل و محصول باید از قسمتی که این ویژگی ها را دارد تهیه و تهیه کرد.

قبل از تعیین قیمت هر محصول باید مواردی را مطالعه کرد: برای تهیه عصاره از چه قسمتی از گیاه استفاده شد؟

همانطور که قبلا گفتیم بین قسمت های مختلف گیاه تفاوت زیادی وجود دارد این تفاوت باعث می شود که هر قسمت از گیاه قیمت مخصوص به خود را داشته باشد یعنی قیمت ریشه با قیمت ساقه و برگ متفاوت است.

مثلاً گل گاوزبان که قیمت هر کیلو آن تقریباً 50 دلار است در حالی که هر کیلو برگ آن 2 دلار فروخته می شود.

مثال دیگر: گل بنفشه معطر هر کیلو حدود 50 دلار قیمت دارد و هر کیلو برگ آن 5 دلار است.

چه مقدار از گیاه برای تهیه یک لیتر عصاره (مقطر) استفاده می شود؟ این برای هر گیاه متفاوت است.

همچنین میزان مصرف گیاه با توجه به میزان اشباع ترین محلول حائز اهمیت است، اما به طور کلی در صورت نیاز (تعیین) که محصول اثر قوی تری داشته باشد، باید از 500 گرم گیاه برای به دست آوردن یک محلول استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما