استفاده از کارتن به عنوان زره جنگی در جنگ جهانی دوم

مقوا یا کارتن یک ماده بسته بندی در همه جا است، به خصوص اگر مانند من، چیزهای زیادی را از اینترنت سفارش دهید.

می‌توانید اجازه دهید آن جعبه‌های مقوایی، ساپورت‌ها و موارد دیگر روی هم چیده شوند تا زمانی که به محل بازیافت بروید.

یا می‌توانید آن‌ها را تغییر کاربری دهید و قبل از اینکه در نهایت مقوا را به آن کالا بفرستید، چند دور دیگر از آنها استفاده خلاقانه کنید.

مطمئناً، ممکن است جعبه‌های مقوایی را برای ذخیره‌سازی در زیر سقف دنج فیلادلفیا خود داشته باشید ، اما آیا این کمی غیرمعمول نیست؟ چرا این کاربردهای غیرمعمول را برای مقوای مستعمل امتحان نکنید؟

حفاظت از کف برای رویدادها: جعبه های مقوایی بزرگ برای این کار مناسب هستند.

اگر در حال اجاره یک سالن رویداد هستید و می‌خواهید از آشپزخانه و سایر کفپوش‌ها در حین راه‌اندازی، پخت و پز و سرویس محافظت کنید، مقوا را کنار بگذارید.

لکه‌ها و لکه‌ها را می‌گیرد، از خراشیدگی جلوگیری می‌کند و برای کارگرانی که ممکن است برای مدتی روی پاهای خود باشند، مقداری ضربه‌گیر می‌افزاید. لزوماً زیبا به نظر نمی رسد، اما نیازی به رفتن در مکان های عمومی آراسته نیست.

غلاف چاقو: اگر یک لوله مقوایی ( کاغذ توالت ، دستمال کاغذی و غیره) دارید، آن را صاف کنید تا غلافی برای محافظت از چاقوها در هنگام بسته بندی، مسافرت یا کمپینگ درست کنید.

بسیاری از چاقوها با غلاف مخصوص به خود عرضه می‌شوند، اما تمایل دارند در این غلاف گم شوند. اکنون دیگر هرگز نباید نگران عایق کاری تیغه های تیز باشید!

مواد کمپوست: مقوا یک ماده لایه‌بندی عالی برای کمپوست است تا ترکیب سبز و قهوه‌ای را متعادل کند.

هنگامی که نیاز به افزایش کربن کمپوست خود دارید از آن استفاده کنید، و همچنین به شما کمک می کند تا چیزها را کمی محدود نگه دارید تا راه اندازی شود!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما